UA-121245762-1
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 
Açık Alan Isıtma Sistemleri Nedir?

Açık Alan Isıtma Sistemleri Nedir?

Okunma: 25 Yorumlar: 0

Açık Alan Isıtma Sistemleri Nedir?

Sıcak ve konforlu bir ortam hazırlamak, dış mekan ısıtıcıları ve teras ısıtıcıları seçeneklerimizle masa altı ısıtıcıları ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Avrupa Misting açık alan ısıtma sistemleri  ve dış mekan ısıtıcıları, dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve çeşitli hava koşullarına dayanabilir, böylece kullanılmadıkları zamanlarda bile bunları dışarıda bırakabilirsiniz. bahçede toplanma zamanı geldiğinde, sadece bu ısıtıcıları açın ve yayılan sıcaklığın tadını çıkarın. Dış mekan ısıtıcıları ve teras ısıtıcıları, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir dizi tasarıma sahiptir. Bazıları sütun boyunca hareket eden dans eden alevlere sahipken, diğerleri bir başlık ile korunan ısıtılmış bir parçadan sıcaklık yayar. Açık alan ısıtma sistemleri alanınız için hangi dış mekan ısıtıcısının veya bahçe  ısıtıcı tarzının doğru olduğundan emin değil misiniz? Birkaç fikre bir göz atalım!


Cafe restoran gibi hizmet sektörleri bahçeleri için, aile buluşmalarına ev sahipliği yapıyor musunuz veya yakın arkadaşlarınızla ara sıra kış bahçelerinde bahçede bir içeceğin tadını mı çıkarıyorsunuz? Açık alevli dış mekan teras ısıtıcıları, soğuk havayı engellerken atmosfere ambiyans katar. Gerçek ateşin benzersiz görünümü, güvenli bir şekilde tutulan dans eden bir alevle mekanınıza kamp ateşi dokunuşu katar. Açık alan ısıtma sistemleri dış mekan ısıtıcıları, karışıma görsel çekicilik ve davetkar sıcaklık katar.

Belki geleneksel bahçe ısıtma sistemleri daha çok sizin tarzınızdır. Bu cihazlar taşınabilir veya sabit olabilir ve ısıyı beslemek için şişelenmiş propan veya doğal gaz kullanabilir. Veranda alanınızın ortasına yerleştirildiğinde, bu tarz bir ısıtıcı, radyan ısı ile 3 metrelik bir yarıçapı ısıtacaktır. Kullanmadığınızda, kapatın ve soğumaya bırakın. Taşınabilir versiyonlar iç mekanda saklanabilirken, sabit modeller dışarıda güvenli bir şekilde kalabilir.

Zemin alanı sizin için önemliyse, dışarıdaki yaşam alanınızı asılı dış mekan ısıtıcılarımızdan birinin kızılötesi ısısıyla ısıtmayı deneyin. Bu kompakt ısıtıcılar bir tavana, sarkan keresteye veya fener standına monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Elektrikle çalışırlar, bu nedenle ısı kaynağınızı etkinleştirmek, kabloyu takıp kablosuz uzaktan kumandaya vurmak kadar basittir.

Buna ek olarak, hikayeler paylaşmak, maceralar planlamak veya en sevdiğiniz içeceğin buharlı bir fincanının tadını çıkarmak için sıcak ısıtmalı masa ayağı ve rahat bir veranda oluşturmaya gelince seçim yapabileceğiniz birçok dış mekan ısıtıcısı ve teras ısıtıcısı seçeneği vardır. İster geleneksel bir propan teras ısıtıcısı, ister açık alev modeli, askılı kızılötesi ısıtıcı veya diğer stillerimizden birini seçin, geniş dış mekan ısıtıcıları ve teras ısıtıcıları seçeneklerimize göz atarken ihtiyaçlarınıza uygun parçayı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Her dış mekan yaşam alanı kendine özgü bir görünüme sahiptir ve dış mekan ısıtıcılarımız ve teras ısıtıcılarımız, misafirleriniz, aileniz ve arkadaşlarınız için ideal atmosferinizi yaratmak için alanınızı özelleştirmenize yardımcı olacaktır.


Avrupa Misting firmamızda mekanınız için her zaman birçok seçeneğiniz olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle sitemizde istediğiniz birçok gazlı ve elektrikli model açık alan ısıtma sistemlerini inceleyebilirsiniz. Bahçe Isıtıcılarını çevrimiçi olarak buradan inceleyerek satın alabilirsiniz, Doğalgazlı ısıtma sistemleri, elektrikli ısıtma sistemleri, masa altı ısıtma sistemleri, duvar tipi ısıtma sistemleri mekanınız için en uygun ve doğru olanı emin olmak istiyoruz.  


Yorum Yaz