Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157 1' Kalite Yerli Üretim Açık Alan Serinletme Sistemleri Cafe Su Buharı Püskürtmeli Soğutma
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 

Açık Alan Serinletme Sistemleri

Açık Alan Serinletme Sistemleri

Su Buharı Püskürtmeli Açık Alan Serinletme Sistemleri

Açık alan serinletme sistemleri enerji tüketimi ve işletme maliyetleri düşük soğutma etkisi şaşırtıcı yüksek olması yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek basınçlı pompa, sanayi tipi vantilatör ve özel tasarlanmış nozul oluşan sistem genel olarak ; Cafe, restoran, otel, dış mekanlar, yaz bahçeleri, konser festival miting alanları, klima gibi ünitelerin yetersiz olduğu bir çok alanda kullanılmaktadır.


Açık alan serinleme sistemleri yüksek basınçlı sisleme pompası suyu 70 / 120 bar basınçla mikron çaplardaki, özel olarak tasarlanmış sisleme nozulu suyu 5 mikron çaplarda parçalanmasını sağlayıp ortama püskürtülmesi sonucunda 10 / 20 derece hava sıcaklığını serinletme. Tüketilen su miktarı düşük açık alan serinletme etkisi şaşırtıcı şekilde yüksek ve dikkat çekici olması nedeni ile işletmeler tarafından en çok tercih edilen sistemdir. 

Yeni Nesil Açık Alan Serinletme Sistemleri

Açık alan serinleme sistemleri kullanmış olduğumuz yüksek basınçlı pompa serimizde bluetooth bağlantılı telefon ile kontrol edilebilir sistem ile donatılmıştır. Sanayi tip vantilatörler ise cafe serinletme sistemleri ve restoranlar için özel tasarlanmış güçlü üfleme düşük ses gürültüsü ve kullanım kolaylığı için  uzaktan kumandalıdır.

                              

           Doğa Dostu                              Düşük Bakım                             Minimum Enerji                          Anahtar Teslim 

Açık Alan Serinletme Sistemleri Referanslarımız 

Yapmış olduğumuz uygulama videolarımızı izleyebilirsiniz.

       

REFERANSLARIMIZDAN DAHA FAZLAZI TIKLAYIN

Bu kategoride ürün bulunamadı.