Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157 İnsan Dezenfeksiyon Sistemleri Dezenfektasyon Tüneli Kabin
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 

İnsan Dezenfeksiyon Sistemleri Dezenfektasyon Tüneli Kabin

Tüm dünyayı etkisi altına almış korona virüsü vaka sayısını önlemek insanların üzerideki zararlı mikro organizmalardan arındırmak hijyen önlemleri artırmak için geliştirilmiş İnsan dezenfeksiyon sistemleri  dezenfektasyon tüneli kabin tessislerin kapı girişlerine göre üretimi arz etmektedir. İnsan dezenfeksiyonu işletmeye giren kişilerin üzerindeki mikro organizmalardan arındırıldığı sistemin üzerinde el hijyeni için özel aparat ve ayak dezenfeksiyonu için özel hijyen paspası bulunmaktadır. Kabin şeklindeki insan dezenfekte sistemi sisleme yöntemi ile kişilerin tüm görünür alanlarını dezenfekte etmektedir.

SİSLEME YÖNTEMİ İLE DEZENFEKTASYON

Yapılan araştırmalar neticesinde virüsün kartonda 24 saate kadar, plastik kumaş ve paslanmaz çelik yüzeylerde ise 2-3 güne kadar hayatta kalabildiğini buldu. Bulgular, virüsün kapı kolları, plastik kaplamalı veya lamine tezgahlar ve diğer sert yüzeylerde bu kadar uzun kalabileceğini gösteriyor. Ancak araştırmacılar, bakır yüzeylerin virüsü yaklaşık dört saat içinde öldürme eğiliminde olduğunu buldular. Araştırmacılar, corona virüsün, yüzde 62-71 alkol veya yüzde 0.5 hidrojen peroksit ağartıcı veya yüzde 0.1 sodyum hipoklorit içeren çamaşır suyu ile yüzeyleri insan dezenfektasyon sistemleri sisleme sistemleri dezenfekte ederek bir dakika içinde etkisiz hale getirilebileceğini gösterdi.

İnsan Dezenfektasyon Sistemleri Dezenfektan Tüneli Kabin Bu Sayfadan ulaşabilirsiniz..

Bu kategoride ürün bulunamadı.