Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157 Nemlendirme Sistemleri
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 

Nemlendirme Sistemleri

NEMLENDİRME SİSTEMLERİ 

Nemlendirme sistemleri statik elektrik oluşumunu önlemek, malzeme özelliklerini korumak ve işçiler veya sakinler için rahat ve sağlıklı bir ortam sağlamak için belirli bir nem seviyesinin korunması gerektiğinde endüstriyel nemlendirme sistemleri kullanılır.

Nemlendirme sistemleri statik sorunlar paketleme, baskı, kağıt, plastik, tekstil, elektronik, otomotiv imalatı ve ilaç gibi sektörlerde yaygındır. Sürtünme, nem% 45 bağıl nemin (RH) altında olduğunda statik birikim ve kıvılcım oluşturabilir . % 45 ile% 55 Bağıl Nem arasında, düşük seviyelerde statik birikir,% 55'in üzerindeki nem ise statik elektriğin asla birikmemesini sağlar. Endüstri tesislerinde oluşabilecek yangınları önüne geçebilmek için tesislerde %45-55 bağıl nem aralığında olmasını önermekteyiz.

Diğital baskı  ve kağıt üreticileri, büzülmeyi ve kağıt kıvrılmasını önlemek için nemlendirme sistemleri kullanır. Soğuk hava depolarında , sıcak havanın neden olduğu kuruluğa karşı yiyeceklerin tazeliğini korumak için nemlendirme sistemlerine ihtiyaç vardır . Sanat müzeleri , kış aylarında ziyaretçilerin konforu için ısınmanın neden olduğu kurulukla mücadele ettikleri sergi galerilerinde hassas sanat eserlerini korumak için nemlendiriciler kullanıyor. 

Alt Kategoriler