Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157 Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri U+2705
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 

Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri


Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri bahçe ihtiyaçlarınız için, sisleme sistemlerinden alana özel entegre edilen nozullar, aksesuar ve bakım araçlarına kadar çeşitli ürünlere sahibiz. Avrupa Misting Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri standart bahçe hortumu basıncından 100 bar güçlendirici pompasına farklı bar seviyeleri için üretilmiştir ve uzun yıllar boyunca soğutma sağlamak için dayanıklı şekilde üretilmiştir. Tüm veranda hatalarımızda, dış ortam sıcaklığını 20 derece düşürme kabiliyeti vardır. Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri , hızlı soğutma ve anında soğutma Bahçe rahatlaması için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri Çalışma Prensibi

Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri profesyonel kalitede bir buhar soğutma istiyorsanız, sistemlerimiz daha fazla soğutma sağlamak için yüksek basınçlı pompa kullanmaktayız buhar püskürtücü nozullarımız ise 70 barda açılmaktadır yüksek basınçlı gelen su nozullarda parçalanarak 10 mikrondan daha ufak parçalar püskürtülür püskürtülen su buharı bir insanın saç telinden daha incedir. 70 barda açılan nozullarımız yüksek damlama hassasiyetli 303 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yüksek basınçlı pompalarımız ise İtalyan malı olan Havk markası tercih ederiz. bakımı kolay ve suyu sisteme göndermeden önce mekanik filtrelerden süzerek kireç ve mikroptan arındırarak sistemde suyun en berrak halinde püskürtmesine sağlıyoruz. Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri Düşük bakımı, ekonomik olması, düşük enerji tüketimi ve göze hoş gelmesi sebebiyle bahçeler için dünya çapında vazgeçilmez en çok tercih edilen Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri  olmasına neden olmuştur.

Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri Bakım

Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri verimli çalışmasını sağlamak için, daha uzun ömür ve kullanım sağlayan meme temizleme solüsyonu ve kalsiyum önleyici filtrelerimiz bulunmaktadır. Filtrelerimiz meme tıkanıklığını ortadan kaldırır ve veranda Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri ömrünü uzatır.Kişisel ya da tam Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri  için ihtiyacınız olan her şey için, kişiselleştirme ve uzun ömür için ihtiyaç duyduğunuz tüm Bahçe Soğutma Sisleme Serinletme Sistemleri  ürünlerini sunuyoruz. Sizi memnun etmek için mükemmel müşteri hizmetleri ve mükemmel fiyatlar sunuyoruz. Tüm sis soğutma ihtiyaçlarınız için bizi arayın.Bu kategoride ürün bulunamadı.