TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 

Orta Basınçlı Jaklı Sisleme Nozul 0.20 mm

  • ₺44,00

Orta Basınçlı jaklı Sisleme Nozul 0.20 mikron Hızlı Sök Tak Bağlantı Panomatik ekipmanlar İçin Uygun 5 -30 Bar Arası Çalışma Aralığı 303 Paslanmaz Çelik Yerli Üretim.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Soru Sor

Orta Basınç jaklı nozul 0.20 mm özellikler;

Roketli, Temizlenebilir, 303 Kalite Paslanmaz, 75 c Püskürtme Açısı, 6 mikron su damlacığı, Dk. 0.75 Lt/min. Su Tüketimi ,  5 – 30  Bar çalışma aralığı  %100 Yerli Üretim.

Orta basınçlı jaklı sisleme nozul 5 -30 bar aralığında ponomatik hızlı bağlantı parçaları yada dişli nozul taşıyıcılar için uygun olarak 303 paslanmaz kalite mamülden ülkemizde üretilmektedir.

Orta basınçlı jaklı nozullar genel olarak mantahane odaları nemlendirmede, hobi bitki yetiştiriciliğinde, toz bastırma, manav reyonları sulamada kullanılmaktadır. Serinletme sistemleri olarak kullanılabilir fakat yüksek basınçlı sistemlerin pulvarize kalitesinde olmadığın için tavsiye etmemekteyiz.

Orta basınçlı jaklı sisleme nozul su bazlı sıvıları sis, buhar parçacıklarında püskürtebilen en önemli sistem elemanı püskürtücü uçlardır.Türkçe adıyla sisleme memesi olarak bilinmektedir.

Sisleme nozulları  çalışma pensibi  5 ile 30 bar aralığında nozula gelen basınçlı su içerisindeki roketleme topunu tetikleyerek nozulun çıkış ucundan püskürtülür önünü açararak buhar zerreciklerinde püskürtülür, basınçlı su kesildiginde ise roketleme topu tekrar cıkış ağzını tıkayarak damlama yapmasını önler.

Nozullar 10 mikron çapından 80 mikron çap arasında değişmektedir.. Delik çapları mikron çaplı olduğundan dolayı sıvı tüketim miktarları değişmektedir. Sistemlerde mutlaka filtreleme imkan var ise su arıtma cihazlarından arıtılmış su ile çalıştırmak nozulların kireçden ve tozdan dolayı tıkanmaları önleyecektir.

Temizlenebilir özelliği sayesinde sirkeli su ile temizleyip kullanım ömrünü artırabilirsiniz.Ürün Hakkında Sorular

Ürün Hakkında Soru Sor

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!