Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/buharliserinletme.com/httpdocs/catalog/controller/extension/module/basel_products.php on line 157 Su Püskürtmeli Soğutma Sistemleri
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 

Su Püskürtmeli Soğutma Sistemleri

Su Püskürtmeli Soğutma Sistemleri

Su püskürtmeli soğutma sistemleri şebeke hattına bağlanan 70 / 120 bar çalışma basıncı ile çalışan yüksek basınçlı pompa, suyu özel olarak tasarlanmış nozullardan mikron çapında parçalara ayırarak uygulama alanına püskürterek çalışır bu işlem sonrasında mekanda 5 / 8 derece serinlik elde edilir. Aynı sisteme sanayi tipi vantilatörlerin üzerine nozullar takılarak buharlı vantilatör olarak kullanılmaktadır vantilatörlü sistemde ise soğutma 10 / 20 derece olacaktır.

Su Püskürtme Sistemi Kullanılan Alanlar?

Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, cafe su püskürtme sistemleri, buharlı vantilatör sistemleri, bahçe soğutma sistemleri, cafe buharlı serinletme sistemleri, açık alan soğutma sistemleri olarak bir çok alanda düşük maliyetli, şaşırtıcı şekilde hızlı soğutma yapması bir çok alanda yaygın kullanılmasına sebep olmuş açık alan soğutulmasında alternatifi olmayan sistemdir.

Su Püskürtmeli Soğutma Sistemleri Çalışma Prensibi

Su püskürtmeli soğutma sistemi şebeke hattındaki suyu  mekanik filtrelerden süzerek mikrop ve kireçten arındırır. Arındırılmış yüksek basınçlı pompa ile su püskürtücü nozullarda parçalanarak 10 mikrondan daha küçük ebatlarda ortama püskürtülür. Püskürtme sonrasında ortam sıcaklığı 15 dereceye kadar düşüşü sağlanmasına yanı sıra su püskürtme soğutma sistemleri çıkan buhar oldukça dikkat çekicidir. Kullanmış olduğumuz tüm ürünler 303 kalite paslanmaz çelik, prince ham maddelerini  isveç ve japon menşe tezgahlarda işlenerek ülkemizde üretilmektedir. Sadece yüksek Basınçlı Pompamız italyan malı olan Havk markasını tercih etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz su püskürtme soğutma sistemleri nozulları damlamaya karşı yüksek hassasiyet tir, kesinlikle ıslatma damlatma cılız buhar KESİNLİKLE olmaz!


Su Püskürtmeli Soğutma Sistemleri Faydaları

  • Su püskürtme sistemi ortamı 8 / 10 derece düşürür.
  • Sanayi tipi vantilatör sisteme ilave edilerek 10 / 20 derece hızlı soğutma sağlar. 
  • Sistem su haznesine koku ekleyerek ortama hoş koku püskürtülebilir.
  • Püskürtülen soğuk su buharına renkli ışıklandırma yaparak görsel sis efekti oluşturabilirsiniz.
  • Enerji tüketimi ve işletme maliyeti oldukça düşüktür. Bir kaç ay sonra kendini amorti eder.
  • Cafe restoran gibi işletmelerde sıcak yaz aylarında açık alan kısımlarını konfor çıtasını yükselterek mali açıdan artış sağlar.                       
İhtiyaç duyulan her alana özel su püskürtmeli soğutma sistemleri parçalarına sahibiz kullanmış olduğumuz boru ve bağlantı parçaları ömür boyu yüksek basınçlı açık alan serinletme pompası ve Buharlı vantilatörler 2 yıl değişim kapsamındadır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.