UA-121245762-1
TELEFON: 02126998724 / 05324165271
 
Yülksek Basınçlı Sisleme Pompası

Yülksek Basınçlı Sisleme Pompası

Okunma: 271 Yorumlar: 0

Sisleme Pompaları

10 yılı aşkın süredir yenilikçi ürün geliştirme ve sürekli müşteri hizmetleri taahhüdüyle Avrupa Misting, konut, ticari ve endüstriyel pazarlar için yüksek kaliteli sisleme ekipmanı sektöründe lider tedarikçi olarak kabul edilmektedir. İç ve dış mekanlarda soğutma, nemlendirme, toz bastırma ve koku kontrol uygulamaları dezenfeksiyon sistemleri için çok çeşitli kalıcı ve mobil ürünler sunuyoruz.


En yeni ürünümüz bluetootlu sisleme pompasıdır. Bu yüksek mühendislik ürünü ve ağır hizmet tipi ürün serisi, büyük ticari ve endüstriyel toz kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır. Üniteler çeşitli boyutlarda gelir ve otomatik çalışma modu ve uzaktan radyo kontrolü gibi özellikler içerir. Bunlar, sektöre özgü ve 500 metre kareye kadar olan alanlarda etkili toz bastırma serinletme sağlayabilen özel ürünlerdir.


Herhangi bir sisleme sisteminin kalbi pompadır. Avrupa Misting tamamen özelleştirilmiş ünitelerin yanı sıra standart bir doğrudan tahrik veya kasnak tahrik pompası serisi sunar. Özel pompa seçeneklerimiz arasında değişken frekanslı sürücü, programlanabilir lojik kontrolörler (PLC), 1 faz veya 3 faz voltajlar, çoklu bölgeler, uzaktan kumanda kapasitesi ve mevcut kontrolörler veya düşük voltaj sinyali ile yerinde entegrasyon özelliği bulunmaktadır.


Sisleme pompası sonra, sisin dağıtılması için etkili bir araç olması gerekir. Prefabrik sis hatlarımız, robotik kaynaklı paslanmaz çelik ve çeşitli farklı nozül aralıklı lehimli bakır dahil olmak üzere çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca, tescilli slip lokasyonlarımızı ve naylon borularımızı kullanarak çok yönlü bir DIY sis hattı sunuyoruz .


Sisleme hatları her zaman sisi dağıtmak için ideal bir çözüm değildir, bu nedenle 500 metre kareden küçük alanlara birkaç yüz metre kare kadar küçük alanlar için geniş bir soğutma ve nemlendirme buharlı vantilatör yelpazesi geliştirdik .  ayrıca çeşitli özel nem ve sıcaklık kontrol cihazları , standart ve temizlenebilir sisleme nozulları ve 'kuru sis' hava enjeksiyon sistemi oluşturdu ve bu da sisleme sistemleri ile ilgili tüm uygulamalar için tek durak haline getirdi. Tüm ürünlerimiz, Ürünler altındaki açılır menüde listelenen belirli öğelere tıklayarak görüntülenebilir.


Bu web sitesi aynı zamanda soğutma , nemlendirme , toz bastırma ve koku giderme, dezenfeksiyon sistemleri dahil olmak üzere çeşitli iklim kontrol uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi içerir . Ayrıntılar açılır menüde Uygulamalar veya Endüstriler altında bulunabilir. Daha fazla bilgiyi Blog sayfamızda da bulabilirsiniz .


Sisleme sistemi gelişimine yardımcı olmak için soğutma, nemlendirme, sera iklim kontrolü, toz kontrolü ve koku giderme dezenfeksiyon püskürtme için bazı özel tasarım formatları hazırladık. Tasarım formlarını Yardım'ın altındaki açılır menüde bulabilirsiniz.


En son haberler için periyodik olarak tekrar kontrol etmekten çekinmeyin veya otomatik olarak güncellemeleri ve özel teklifleri doğrudan Gelen Kutunuza almak için bültenimize veya blog yayınlarımıza kaydolabilirsiniz. Yararlı belgeler, resimler ve videolar için İndirilenler sayfamıza da bakabilirsiniz.


Deneyiminizden memnun kalacağınızı umuyoruz ve tüm sisleme sistemi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmayı umuyoruz.


Yorum Yaz